Vánoce na Kyčeře

No Tags | Uncategorized

Není nic krásnějšího, než trávit Vánoční čas ve velkém kolektivu lidí plného elánu. Celý den se zpívalo a když se nezpívalo, šli jsme se projít na Ostrý. Poznali jsme tak i vzdálenější krásné okolí, než jen prostředí kolem chaty kde jsme se veselili. A protože rádi poznáváme nové lidi, přizvali jsme i skauty z vedlejší chaty na naše Vánoční posezení. Radovalo se  a zpívalo až do brzkých ranních hodin.

a takhle nás zval Maťo:

Tož kam byste chodili vždyť máte nalété……no ni?????

Vánoční chatička Kyčera nám otevře zase svoje komnaty, vůně staré dřevěnice, vůně dřeva, krásné obrazy jenž tvoří paprsky plamenů z kamen…ale hlavně to seskupení lidí, kteří smíchem léčí všechny okolo. Ranní koupání v bazénku, večerní obloha, která je poseta hvězdami. Večerní posezení u dobrého moku, dobrého jídla, písní a her. Radosti ze společného dění a další radovánky, třeba vycházka na nějaký kopeček…..

Tak co říkáte…..kdo se přidává?

S sebou určitě spacák, prostěradlo nebo deku! Toto je povinné!
Křemílek a Maková panenka dorazí asi už ve čtvrtek a zatopí pořádně v chatě…pro dvojsmyslné DŘEVEM!!!! Společný gulášek si myslím, že opět nebude na škodu, ale opětovně dávám hlasovat, děkuji bude 😀 S ostatním jídlem, snídaně buchty, večeře buchty a podobně ještě napíšeme. Nezapomeňte, na chatě skoro není signál, dojet autem můžete jen dolů, potom pro vás sjede jedno auto jenž bude pendlovat. Je to v CHKO a máme povolen jen jeden transportér.


No Comments

Comments are closed.