Májové Doubravy

No Tags | Uncategorized

Neuplynulo ani půl roku a my se vydali opět na hájenku Doubrava v Hradci nad Moravicí a to ve velice obdobném složení, jako v prosinci, jen o něco chudší. Byli tam Mina, Brouk, Sherpa s Inés a jejich malošem a Mokřina se svým malošem. Přidali se k nám také Pavoučice s Hurvajszem.

 

Tentokrát jsme zde prožili prodloužený víkend, který jsme se rozhodli více prochodit než posledně. Ovšem tentokrát v tom byl trochu zádrhel. Mokřina totiž měla nemocnou nohu a tak první  trasu šla v kroksech. V místech kde bylo bláto měla v této obuvi o zábavu postaráno 😉 Náš odpočinkový bod byl v Žimrovicích, kde jsme se posilnili, abychom mohli jít dál. Večer jsme si udělali po dlouhé době malý táboráček, u kterého se tentokrát jen klábosilo 😉 Večer pokračoval deskovými hrami.

 

Další den jsme vyrazili na výlet opačným směrem, kde nás cestou trochu příjemně ovlažila jarní přeháňka. Večer jsme mimo jiné oslavili Hurvajszové kulatiny 😉

 

Poslední a zároveň odjezdový den jsme se byli projít jen ve velice blízkém okolí, kdy Mokřina v úsecích kde to šlo, se už úplně vykašlala na obuv:

 

A co všechno jsme zachytili do fotografií? Koukněte zde 🙂


No Comments

Comments are closed.